fot. my-wardrobe.com

A co tam – zaszalejmy. Dzisiaj przedstawiam bardzo ładny płaszcz męski marki Burberry (widoczny na zdjęciu). Płaszcz co tu dużo mówić – dla mnie rewelacyjny. Gruby, ciepły materiał i idealny krój. Zastosowane w tym modelu guziki (dwa pionowe rzędy) przypominają mi nieco płaszcze wojskowe, jednak uważam, że to zaleta w tym przypadku.

Kolejna sprawa to kołnierz… uwielbiam, gdy płaszcz ma dłuższy kołnierz, który bez problemu można odchylić do góry. Generalnie muszę szczerze powiedzieć, że płaszcz ten bardzo przypomina mój płaszcz, który kupiłem w House minionym roku. Główna różnica między nimi to cena (płaszcz w House kosztował mnie ~299zł).

Polecam płaszczyk szczególnie jeśli ktoś szuka egzemplarza do codziennego noszenia. Odnośnie ceny – duża czy nie duża – jak dla kogo. Tak czy inaczej chętni na zakup tego płaszczu muszą zapłacić €834,00.

Więcej informacji na temat opisywanego płaszcza oraz możliwośc kupienia w internetowym sklepie my-wardrobe.

Dodaj komentarz


Lato coraz bliżej :)

Małymi krokami zbliża się lato. Czas zrzucić kurtki i płaszcze. [...]

Zegarek Diesel DZ1215

W ostatnim czasie postanowiłem sprawić sobie nowy zegarek. Szukałem czegoś [...]

Nowe spodnie Reserved

Kilka dni temu kupiłem sobie świetne spodnie w Reserved. Kolor ciemny, [...]

29 lutego :)

Taki dzień jakim jest 29 lutego zdarza się raz na [...]

Spodnie od Scotch & Soda

Chcę kupić sobie nowe spodnie. Tym razem jednak nie jeansy, [...]